شرایط و قوانین

خرید  یک از محصولات فروشگاه های مرکز طراحی هنر معمار به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

۱. کپی رایت محصولات: هیچ یک از مشتریان و کاربران مرکز طراحی هنر معمار نمی تواند محصولات ارائه شده را بدون اجازه کتبی از مدیر سایت در اینترنت به صورت رایگان یا در ازای مبلغی به فروش برسانند! در صورت مشاهده از مراجع قضایی پیگیری می شود.

۲. عدم دریافت محصول: در صورتی که هر کدام از محصولات دیجیتال (فایل ها ) پس از حداکثر یک ساعت به ایمیل شما ارسال نگردید با شماره پشتیبان تماس یا با پیامک این تاخیر را اطلاع دهید.

۳. نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی ( نظرات هر محصول ) برای فروشگاه های مرکز طراحی هنر معمار  و از طریق بخش دیدگاهها برای محصولات و مطالب رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل و پیامک  نیز انجام خواهد شد اما اولویت با تماس های تلفنی می باشد.

۴٫مدت زمان ارائه خدمات: تمامی محصولات دارای ۷ روز پشتیبانی می باشند. اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا، به مرکز طراحی هنر معمار اطلاع داده شود. (ما همچنان در تلاش هتسیم که محصولات بدون هیچ مشکل و ایرادی ارسال گردند.)

۵٫ هدیه ( اشانتیون ) محصولات: در صورتی که در جزئیات محصولی ذکر گردیده که این محصول دارای هدیه (اشانتیون) می باشد اما پس از خرید این مورد ارسال نگردیداز طریق پشتیبانان مرکز طراحی هنر معمار پیگیری نمایید.

۶٫ محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در محصولات است نه تعویض محصول با محصول دیگری (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۷٫ محدودیت کاربرد قالب: استفاده از محصولات صرفاً برای یک خریدار دومین مجاز است (کلیه محصولات محصولات مرکز طراحی هنر معمار قابلیت کپی و ویرایش را دارند اما فقط به خریدار اصلی پشتیبانی داده خواهد شد) افراد دیگری که نیاز به پشتیبانی دارند می بایست فایل را خریداری نمایند..مشتریانی که محصولات ما را در سایر سایت ها و وبلاگ های  زیر نظر مرکز طراحی هنر معمار تهیه کرده اند همچنین شامل این قوانین خواهند بود.

 ۸٫ . محدودیت در محصولات دانلودی:  خریداران موظف هستند محصولات دانلودی را تا ۴۸ ساعت بعد از خرید دانلود نمایند پس از زمان امکان دانلود محصولات و دسترسی به انها از بین برود.

این بخش به مرور زمان بروزرسانی خواهد کرد.

 

جلوتر از دیگران حرکت کنید و با تکیه به پشتبانی ما بدون مشکل اموزش ها و پروژه های اماده معماری را دریافت نمایید و خود را حرفه ای کنید.

دکمه بازگشت به بالا