ابجکت و مدل سه بعدیتری دی مکس

دانلود آرک مدل شماره Evermotion – Archmodels vol. 68


دانلود آرک مدل شماره Evermotion – Archmodels vol. 68


دانلود آرک مدل شماره Evermotion – Archmodels vol. 68 | لینک دانلود در انتهای این مطلب می باشد!

یکی از مهم ترین ابزارهای هر طراح معمار و طراحان دکوراسیون داخلی، داشتن یک آرشیو کامل آبجت، با کیفیت و دسته بندی شده است.دلیل آن خیلی ساده است . زیرا در طراحی هر فضا(مسکونی ، تجاری، اداری، صنعتی و … )تمام ملزومات زندگی، معمولا طراحی ثابتی دارند و ما وقت را روی طراحی خودمان میگذاریم و نه طراحی آبجکت ها. از طرفی ساخت آبجکت پروسه خیلی طولانی دارد شامل مدلسازی دقیق نسبت به طرح های مشابه و متریال دهی و غیره.

آبجکت آرچ مدل ، یکی از رایج ترین محصولات در این زمینه است و روز به روز هم یک شماره جدید به آن اضافه میشود.آبجکت آرچ مدل یکی از کامل ترین بانک آبجکت و متریال شناخته شده در دنیای گرافیک کامپیوتری است.Archmodels محصول فوق العاده کمپانی Evermotion است.

مجموعه شماره ۶۸ از مدلهای پر طرفدار آرچ مدل شرکت  Evermotion را آماده دانلود کرده ایم. این مجموعه فوق العاده شامل ۵۰ مدل بسیار با کیفیت و دقیق از مجموعه وسایل آشپزخانه  همراه با تکسچر و شیدر و متریال می باشد. مدلها و صحنه های ارائه شده در Vray با max رندر شده اند.این مجموعه شامل هود، یخچال و فریزر، مایکروویو، اجاق برقی، اجاق گازی، ماشین لباس شویی، ماشین ظرفشویی و … می باشد. این مجموعه منحصر به فرد با حجم کم توسط سایت مرکز هنر معمار آماده شده است.

تصاویری از مدل های موجود در پکیج اورموشن آرچ مدل ۶۸:مرکز طراحی هنر معمار

اگر شما هم مایل هستید در سایت هنر معمار مطلب بنویسیدو به عنوان مدیر بخش های مختلف فعالیت کنید! با تلگرام ما در تماس باشید! 09369945151

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا