فروش نیوجرسی بتنی بندرعباس | تولید قطعات بتنی پیش ساخته

فروش نیوجرسی بتنی بندرعباس | تولید قطعات بتنی پیش ساخته

فروش نیوجرسی بتنی بندرعباس

تولید کننده دیوار و کلیه قطعات پیش ساخته بتنی سبک شامل:

🔹دیوار های پیش ساخته
🔸اسلب های بتنی
🔹جداول بتنی
🔸قطعات فونداسیون
🔹کانال های پیش ساخته برای انتقال آب
🔸نیوجرسی بتنی
🔹و …

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و بازدید از شرکت با ما تماس بگیرید!!

۰۹۳۷-۶۶۳-۵۶-۵۳

۰۹۳۷-۶۶۳-۵۶-۵۳

جداکنندهٔ نیوجرسی بتنی

(به انگلیسی: New Jersey barrier) یا دیوار نیوجرسی (New Jersey wall) که در ایران به دلیل داشتن رنگ و مواد مشابه با بلوک سیمانی به طور معمول به آن «بُلوکِ نیوجرسی» گفته می‌شود، قطعات ساخته‌شده از بتن یا پلاستیک است که کاربرد اصلی آنها جداکردن مسیرهای ترافیک جاده‌ها از یکدیگر است، هر چند برای مسدودسازی معابر یا جاده‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. این قطعات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در صورت برخورد خودرو، آسیب کمتری به آن وارد شود و در عین حال، مانع عبور خودرو به مسیر روبه‌رو و تصادف از روبه‌رو (اصطلاحاً تصادف شاخ‌به‌شاخ) شوند. این قطعات در دههٔ ۱۹۵۰ میلادی در مؤسسهٔ فنّاوری استیونز و با هدایت ادارهٔ ایالتیِ بزرگراه‌های نیوجرسی در ایالت نیوجرسی طراحی شدند و نام‌گذاری آنها بر این اساس است.

نیوجرسی یا جداکننده بتنی

شاید تا به حال نام نیوجرسی را شنیده باشید اما فقط احساس کنید که این نام یک شهر در امریکا می باشد. بله درست حدس زدید اما در کشور ما به یک قطعه بتنی نیز گفته می‌شود. احتمالا شما تا به الان بارها و بارها نیوجرسی را دیده اید. نیوجرسی ها در اتوبان ها و خیابان ها به عنوان بلوک جداکننده استفاده میشوند. و حتی به عنوان سد کردن معابر نیز از آنها استفاده می‌شود. شهرداری ها در زمانی که فرد مورد نظر بدهی خود را به شهرداری پرداخت نکرده باشد از این رو کرسی برای بستن ورودی ملک یا مغازه استفاده میکنند. در اصل نیوجرسی در زبان انگلیسی به jersey barrier معروف است.

درباره نویسنده

اگر شما هم مایل هستید در سایت هنر معمار مطلب بنویسیدو به عنوان مدیر بخش های مختلف فعالیت کنید! با تلگرام ما در تماس باشید! 09369945151

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *